Ctek Nabíječky

 

O firmě Ctek

Firma Ctek je švédskou společností, která vyrábí autonabíječky jak pro osobní, tak komerční použití. Za dobu její existence vytvořila již velké množství vlastních patentů, které spolu s nepřetržitou inovací umožňují vyrábět nabíječky autobaterií špičkové světové úrovně. Jejich výrobky implementují řadu jedinečných technologií, které nejsou k vidění u žádného konkurenčního produktu. K těmto nabíječkám dále poskytuje celou řadu příslušenství, které umožňuje pohodlnější obsluhu.

Každý rok se na světě prodá více jak 400 000 000 autobaterií, které potřebují pravidelnou údržbu. Nabíječky od firmy Ctek umožňují tuto údržbu provádět jednoduchým a automatizovaným způsobem, což přispívá k prodloužení doby životnosti autobaterií a tím ke snižování nákladů a ochraně životního prostředí.

Od svého založení, CTEK prodalo kolem 4 milionů nabíječek v 60 zemích po celém světě. CTEK je spolehlivým dodavatelem pro mnoho velkých výrobců automobilů a motocyklů.Od roku 2005 získal CTEK ocenění z více než patnácti nezávislých testů nabíječek autobaterií.

 

Historie

Společnost byla založena v roce 1997 a je sesterskou společností firmy Creator Teknisk Utveckling AB (poradenskýá firma v oblasti vývoje). Své odborné znalosti v oblasti autonabíječek začala firma získávat již v roce 1992, kdy jeden z předních výrobců autobaterií najal Creator Teknisk Utveckling AB pro výzkum a vývoj autobaterií. Následně byla firma oslovena s možností vyvíjet i nový systém nabíječek autobaterií, který by byl schopen efektivně řídit nabíjecí proces nových typů baterií na trhu. Vývoj skončil, když byl zákazník firmy odkoupen americkými investory. V tu chvíli si zástupci firmy Creator Teknisk Utveckling AB uvědomili, že nové patenty a zkkušenosti jsou ideální obchodní příležitostí na celém světě a tak založil firmu Ctek, která má na starost návrh, vývoj, výrobu a prodej nabíječek autobaterií.

 

Hlavní vlastnosti nabíječek firmy Ctek

  • Bezpečnost - Nabíječky jsou vybaveny celou řadou ochran (jištění, přepólování, zkrat) a tím chrání jak uživatele, tak elektroniku vozu. Nepodporují vývoj třaskavých plynů a lze je využít i ve vnějších prostorách.
  • Jednoduchost - Uživatel má plnou kontrolu nad stavem nabíjení. Obsluha nabíječky je velice jednoduchá a intuitivní.
  • Flexibilita - Vhodné pro všechny typy olověných akumulátorů. Nabíječky jsou schopné nabíjet i za nepříznivých podmínek, jako je například pokles napětí v síti.

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu