CTEK Multi XS 5.0 (MXS4003)

Nabíječka CTEK Multi XS 5.0 je jedním z nejprodávanějších modelů firmy CTEK. Jedná se o nástupce populárního nabíječe XS4003. Xs 5.0 je osazená nejmodernějšími technologiemi, které z ní dělají opravdu profesionální nástroj v oblasti nabíjení autobaterií. Tato autonabíječka vhodná jak pro běžné uživatele, tak i náročnější klienty. V její výbavě nechybí modul pro diagnostiku stavu baterie. Obsahuje také rekondiční režim. Ten je určen pro hluboce vybité baterie a umožňuje je dovést zpět do provozního stavu. Umožňuje pracovat v režimu pro udržovací nabíjení a také  nabíjení během chladných zimních měsíců. Celý proces nabíjení je možné sledovat na kvalitním displeji.

CTEK Multi XS 5.0

Obrázek - CTEK Multi XS 5.0

 

Parametry

MXS 5.0 je určena pro 12-ti voltové baterie od 1,2 do 110 Ah. Jedná se o osmikrokovou nabíječku, s plně automatizovaným postupem. Její nabíjecí proud je 5 A. Vhodná pro udržovací napětí až 160 Ah. Je chráněna proti stříkajícíc vodě, chrání elektroinstalaci vozidla, proti přepólování, zkratu a jiskření.

 

Pro baterie
12 V (1,2 - 110 Ah)
Udržování napětí
1,2 - 160 Ah
Nabíjecí proud
0,8A / 5A
Izolace

IP65 (ochrana proti prachu a stříkající vodě)

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu